Gruodis 2019
P A T K P Š S
« Bal    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:„Vorai MC“ pradėjo žiemos sezoną

2012 12 3 | Autorius - Vidmusas

Motociklai – transporto priemonė, kurią žmonės naudojasi šiltuoju metu laiku.

Taip mano daugelis, tačiau yra ir kitaip manančių. Tai – motoklubo „Vorai MC“ nariai, kuriems motociklai – transporto priemonė visais sezonais. Būtent todėl gruodžio mėnesį šis klubas organizuoja „Žiemos sezono atidarymą“.

Ilgą laiką renginys vyko Kaišiadoryse, bet vėliau persikėlė į Serdokus ir, panašu, pasiliks šiame tarp Marijampolės ir Vilkaviškio esančiame miestelyje. Juolab, kad čia yra puikios sąlygos tokio tipo renginiams organizuoti: dideli plotai, kuriuose gali vykti tiek motociklų kroso, tiek ir orientacinės varžybos, bei įspūdingas klubhauzas, kuriame niekada nepritrūksta vietos svečiams. Beje, pastarųjų kasmet vis daugėja.

Šiemetinis žiemos sezono atidarymas prasidėjo tradicine orientacine rungtimi – rungties dalyviai gavo žemėlapius ir leidosi ieškoti markerių. Vieniems sekėsi geriau, kitiems – kiek prasčiau, tad paskutiniai rungties dalyviai į klubhauzą grįžo jau sutemus.

Orientacinės varžybos – renginys, kurį sunkoka stebėti, tad pasilikusiems klubhauze svečiams buvo pasiūlytos kiek kitokios rungtys. Pirmoje trys komandos turėjo iš šalia esančia moto – auto laužyno „lobių“ surinkti motociklą. Kiek netikėtai organizatoriams, dalyviai su šia užduotimi susitvarkė lengvai, nes, pasirodo, laužyne buvo keli daugumą dalių ant rėmo išsaugoję, motociklai. Visgi geriausiu buvo pripažintas „Vorai MC Gargždai“ kūrinys.

Antroji rungtis buvo sudėtingesnė – reikėjo laikant alų vienoje rankoje ir stengiantis jo neišlaistyti, savo transporto priemone pervažiuoti per tris skersai patiestas lentas. Iš pradžių dalyvauti pasiryžo tik keturračių vairuotojai, tačiau vėliau prie jų prisijungė marijampoliečiai „Siena MCC“, kurie į rungtį atvarė… laužyne surinktą savo motociklą. Beje, pastaroji komanda trasa įveikė greičiausia, tačiau prizas atiteko keturratininkams.

Antroji rungtis irgi buvo susijusi su alum. Šį kartą jį reikėjo gerti, tačiau ne tik greitai, bet ir tiksliai. Laimėtoju turėjo tapti greičiausiai išgėręs ir tiksliausiai likutį palikęs dalyvis. Iš keturių pretendentų du pirmajame rate gėrė labai vienodai, tad rungtį teko kartoti.

Po rungčių visi grįžo į šiltą klubhauzą kur, laikantis senų gerų tradicijų, buvo apdovanoti nugalėtojai. Tiek rungčių, tiek ir orientacinių varžybų.

Įdomus faktas – tarp prizininkų pateko ir jauniausias varžybų dalyvis – 13–metis Arnas. Taip pat džiugu, kad kasmet varžybose dalyvauja nemažai jaunimo.

Finalinio šių metų žiemos sezono atidarymo akcentu tapo grupės „The low kick“ pasirodymas. Renginio programoje buvo nurodyta tik koncerto pradžia. Dabar, viskam pasibaigus, aišku kodėl taip buvo padaryta – vaikinai pradėjo groti kaip numatyta, o baigė… baigė vėlai. Susirinkusieji galėjo mėgautis puikiu gyvo garso beveik tris valandas trukusiu koncertu.

Taigi, Žiemos sezonas atidarytas ir nenumaldomai artėja kitas „Vorai MC“ organizuojamas žieminis renginys – „Baikerių viduržiemis“, vyksiantis jau kitų metų sausio viduryje, tad iki greito susitikimo.


Kategorija : Lietuvoje / Moto sportas / Renginiai
Reitingas: 5.00 (Įvertino 2)

Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: