Liepa 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Trialo čempionatų V ir IV etapai rugsėjo 10 – 11 dienomis

2011 09 6 | Autorius - Tomas

CRAZY FERMA, Vievio sen., Elektrėnų sav.

PROGRAMA (2011 09 10 – 2011 09 11 dienomis):

11:00 – TRIAL varžybų startai

16:00 – Apdovanojimai


Artėja išskirtinis savaitgalis su motociklų bei dviračių trialo sporto meistrais iš Latvijos, Estijos bei Rusijos. Jau rugsėjo mėn. 10-11 dienomis galėsite susipažinti su intelektualaus sporto varžybomis, kur viskas priklauso nuo gebėjimų techniškai įveikti sudėtingas, specialiai suformuotas bei gamtos natūralias kliūtis. Trialo sporte labai svarbu yra sportininko balansas, įgūdžiai ir susikoncentravimas. Bus varžomasi dvylikoje skirtingo sudėtingumo sektorių su rąstais, akmenimis, medžio konstrukcijomis ar tiesiog stačiais šlaitais. Žiūrovų laukia kvapą užgniaužiantys vaizdai antrąjį auksinio rudens savaitgalį.

Pasak trialo varžybų koordinatoriaus P.Albertavičiaus, didžioji dalis sektorių su kliūtimis suformuota taip, jog žiūrovams būtų patogu stebėti sportininkus iš viršaus, nuo „Crazy Fermos“ stogų. Būtent čia bus galima ir užkąsti bei mėgautis panoraminiais apylinkių vaizdais.


Dvi dienas truksiančios varžybos leis visiems ne tik gerai ir aktyviai praleisti laiką su šeima, bet ir išbandyti šiame sporte naudojamą techniką. Lietuvos Motociklų Sporto Federacija suteiks galimybę visiems pageidaujantiems išbandyti tvirtuosius trialo dviračius specialiai paruoštoje nesudėtingoje trasoje.

Trumpa trialo istorija

Trialas yra gerai žinoma sporto šaka pasaulyje, tačiau į Lietuvą sugryžo po didelės 22 metų pertraukos tik praeitais metais. Dar 1988 metais Kaune įvyko pirmosios ir paskutinės trialo varžybos, paskatinusios susidomėjimą šia originalia, Anglijoje gimusia, motociklų sporto šaka. Aktyviai sportuojantys lietuviai Arūnas Paulavičius bei Alvydas Linkevičius jau kitais metais TSRS čempionate iškovojo aukštas vietas. Sugriuvus Sovietų sąjungai, moto trialo plėtra mūsų šalyje nutrūko.

Kas yra trialas ?

Skirtingai nuo daugumos kitų motociklo sporto šakų, moto trialo varžybose nelenktyniaujama. Čia nėra greičio ar dulkių kaip motokrose, o tik didelis dėmesys kliūtims. Startuodami po vieną, važiuodami per įvairiausias kliūtis – riedulius, rąstus ar akmenis, sportininkai stengiasi išlaikyti pusiausvyrą bet kokia kaina. Tai įspūdinga ir kartais atrodo pavojinga, tačiau moto trialas yra labai saugus sportas, nes nekyla incidentų dėl greičio ar konkurentų tarpusavio kovos. Tai plastiška ir daug koncentracijos reikalaujanti sporto šaka: žiemos metu salėse (INDOOR TRIAL), o vasaros metu – lauke (OUTDOOR TRIAL). Lauko trąsose sportininkai įveikinėja sektorius, sužymėtus dažniausias natūralioje vietovėje. Jiems reikia įveikti trąsoje esančias kliūtis per 1,5 min., neprisiliečiant prie nieko, išskyrus patį motociklą. Taip pat dalyviai turi tilpti į laiko normą, per kurią turi įveikti tris ratus su juose esančiais 9, skirtingo sudėtingumo sektoriais. Laimi dalyvis padaręs mažiausiai klaidų.

Plačiau apie trialą

Oficiali trialo varžybų svetainė

Kategorija : Anonsai / Lietuvoje / Moto sportas / Renginiai / Trial
Reitingas: 0.00 (Įvertino 0)

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: