Balandis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Sukurtas pirmasis taksometras motociklams (video)

2011 02 11 | Autorius - Tomas

Du Bankoke gyvenantys amerikiečiai rado nišą rinkoje. Pasaulio šiltuose kraštuose, o ypač Azijoje, Pietų Amerijoje ir Afrikoje, populiariems moto taksi iki šiol nebuvo sukurtas skaitliukas. Į kompaktiško taksometro sukūrimą milijoną dolerių suinvestavę jaunuoliai tikisi, kad jų įrenginys taps revoliucingu įrankiu žmonių moto pervežimo versle, kuriame tarp vairuotojo ir keleivio neretai kildavo ginčai dėl nuvažiuoto atstumo.

World Moto“ kompanijos įkūrėjas ir jos prezidentas Paul Giles su savo partneriu, technikos direktoriaus pareigas užimančiu,  Chris Ziomkowski, per tris įrenginio kūrimo, bandymų ir ruošimo gamybai metus, į jį suinvestavo apie milijoną dolerių. Šių metų vasario mėnesį pradėta taksometro gamyba, o kovo mėn. jis pasirodys Bankoko prekyboje, kur moto taksistais dirba apie 180 000 žmonių.

Kadangi naujas skaitliukas lengvai pritvirtinamas prie vairo ar rankenų, nebijo drėgmės ir dulkių, gali būti maitinamas baterijomis, o nuvažiuotą atstumą matuoja GPS pagalba, jis turėtų sulaukti populiarumo ir Tuk-Tuk‘ų bei rikšų versle.  Be to jis yra pigesnis už daugelį įprastų taksometrų automobiliams, kainuos apie 182 JAV dolerius, kas naujam įrenginiui atveria dar platesnę rinką.

Be įprastos skaitliuko funkcijos aparatas kaupia maršrutų, greičio ir kitus „juodosios dėžės“ duomenis, kurie vėliau gali būti peržiūrėti savo reikmėms arba, įvykus nelaimingam atsitikimui, specialiųjų tarnybų. Pasitelkus indentifikavimo technologiją radijo dažniu (RFID), arba elektroninę banko kortelę per įrenginį gali būti apmokamos sąskaitos už nuvežimą. Taip pat ant „Moto-Meter“ LED ekrano gali būti rodomos įvairių reklamdavių, kuriems aktualūs taksi klientai, reklamos.

http://www.youtube.com/watch?v=JV8NYx-aJiM
Kategorija : Inovacijos / Užsienyje
Reitingas: 5.00 (Įvertino 4)

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: