Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Šiuolaikiškas medinis retro konceptas iš Estijos

2011 03 18 | Autorius - Tomas

Pamenate ketvirtame žurnalo MOTOpress numeryje aprašytą interviu su ultra modernaus estiško RENARD GT kūrėjais? Panašu, kad, kol RENARD ruošiamas serijinei gamybai, tėvynainiai kompanijai jau kuria sekančius projektus. Taigi toli ieškoti nereiks.

Iš tiesų gabaus estų kompiuterinės 3D grafikos specialisto Kait sumodeliuotas trimatis motociklo konceptas nebuvo užsakytas, ar skirtas RENARD kompanijai. Apskritai su RENARD kompanija nieko bendro neturi. Jis jį sukūrė laisvalaikiu savo malonumui. Jaunuolis prisipažįsta, kad neišmano motociklų techninės pusės, todėl kūrinyje gali būti nemažai techninių klaidų. Bet kuriuo atveju paviešinta „Power Cafe Street Cruiser“, ar kaip ten jį pavadintume,  vizualizacija tikrai verta pagyrimų. Konstrukcija šiuolaikiška iš modernių medžiagų, o formos estetiškos ir patrauklios akiai. „Power“, nes dviejų cilindrų eilėje variklio forma žada mažiau „V-Twin“ varikliams būdingą charakterį, dinamiką, ir nemažą galingumą. „Cafe“, nes koncepto bakas ir sparnai dekoruoti retro medžiu. „Street Cruiser“, nes pailgos motociklo formos primena būtent sukryžmintų gatvinuko su kreiseriu hibridą.

Ar nupieštas ateities „mėnuleigis“ (arba bent jau jo elementai) išvys dienos šviesą, turbūt gerokai priklauso nuo RENARD kompanijos sėkmės. Gerai apgalvojus motociklo funkcionaliąją pusę, manau, prabangos rinkoje šis pailgų formų motociklas turėtų susilaukti sėkmės.

Kategorija : Gatviniai / Konceptai / Kruizeriai / Užsienyje
Reitingas: 4.00 (Įvertino 4)

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: