Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Šį savaitgalį tarp Panemunės pilių griaudės išskirtiniai motociklai – RISING THUNDER CUSTOM BIKE SHOW 2013

2013 07 11 | Autorius - Tomas

Liepos 12-14 dienomis Lietuvos ir aplinkinių šalių baikeriai tradiciškai rinksis į vieną įdomiausių motociklininkų renginių Lietuvoje - “RISING THUNDER – Custom bike show 2013″. Tai jau keturioliktą kartą klubo organizuojamas renginys. Tačiau šiemet renginio užtaisas bus kur kas galingesnis nei anksčiau – organizatoriams pavyko pasikviesti 2010 metų pasaulio „CUSTOM BIKE“ perdarytų motociklų čempioną iš Baltarusijos Jurijų Shifą.

Dešimtys išskirtinių motociklų

“RISING THUNDER – Custom bike show 2013″ – išskirtinis renginys išskirtiniams motociklams ir jų gerbėjams. Tai vienintelis toks projektas Lietuvoje, kurį organizuoja baikerių klubas “Twins forever MC”. Šis projektas atviras visiems motociklų mylėtojams, konstruktoriams, motociklų dirbtuvėms ir visiems prijaučiantiems.

Klubo “Twins forever MC” prezidento Elygos teigimu, kasmet speciali komisija iš konkurse norinčių dalyvauti motociklų atrenka apie keturiasdešimt įdomiausių. Šiemet motociklai varžysis 4 klasėse – “Best American” (geriausias amerikietiškas), “Best modified Harley Davidson” (geriausiai modifikuotas HD markės motociklas), “Best Freestyle” (geriausias laisvu stiliumi perdarytas motociklas) ir “Best oldtimer” (geriausias senovinis motociklas) bei 5 nominacijose – “Best of custom show” (geriausias parodoje), “Public’s Best” (geriausias renginio svečiams), “Best painting” (geriausias išdažymas), “Best engineerical solution” (geriausias inžinerinis sprendimas) ir “Crazy bike” (pasiutęs motociklas). Motociklus vertins kompetentinga komisija ir patys parodos dalyviai, o prizinis fondas nugalėtojams suteiks galimybę toliau įgyvendinti savo moto projektus ir idėjas paversti realybe.

“Kiekvienais metais motociklų konstruktorių meistriškumas evoliucionuoja. Daugėja pavienių meistrų ir rimtų “custom” dirbtuvių, kurios tampa gerai žinomos ne tik Lietuvoje. Vieni tokių yra “Los torpedos”, “Killer Custom”, “Beno motociklų dirbtuvės” ir kiti. Į renginį atvežama įvairiausių motociklų, tačiau madas Lietuvoje diktuoja pasaulinės srovės. Paskutiniais metais dominuoja “Bagger”, “Bobber”, Cafe Racer” stiliai”, – pasakojo Elyga.

Persikėlė prie pilių

Šiemet “Twins forever MC” baikerių klubas renginį organizuoja ne tradicinėje vietoje Raseinių rajone, bet prie Nemuno esančių pilių papėdėje. Baikeriai “RISING THUNDER – Custom bike show 2013″ perkėlė į Jurbarko rajone esantį kempingą “Medaus slėnis” ir siūlo atvykstantiems svečiams pasigėrėti daugybe panemunėje esančių istorinių objektų – pilių, dvarų, piliakalnių.

Pasak Elygos, renginį baikeriai perkelti į daugybę lankytinų objektų turinčią Panemunę nusprendė dėl kelių priežasčių. Viena jų – renginyje laukiama daug atvykstančių užsieniečių. Nors keliautojų pagrindinis tikslas bus pamatyti ir konkurse išrinkti geriausius motociklus, jie taip pat turės progą pasigėrėti viena gražiausių Lietuvos vietų.

Šėls tris dienas

Šiemet pasikeitė ne tik renginio vieta, bet ir pats formatas. Keturioliktą kartą  “RISING THUNDER – Custom bike show 2013″ organizuojantys klubo “Twins forever” nariai jau anksčiau suprato, kad iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Vokietijos, Skandinavijos atvykstantiems baikeriams vienos dienos renginys yra gerokai per trumpas. Kartais ne vieną tūkstantį kilometrų motociklu sukariantys svečiai nori pabūti su bendraminčiais, pašėlti renginyje ir pailsėti ilgiau nei vieną dieną.

“Daryti trijų dienų renginį verčia ir pati programa. Ji tiek išsiplėtė, kad tilpti į vieną dieną pasidarė neįmanoma. Mes remiame jaunas grupes, kurios groja renginio dvasią atitinkančią muziką. Suteikiame jiems galimybę lipti ant didžiosios scenos ir jau vien jų pasirodymai į vienos dienos programą netelpa”, – sakė Elyga.

Renginyje vyks dviejų dienų koncertas, striptizas, “go go” šokėjų pasirodymai, įvairios varžybos, moto detalių ir aksesuarų prekyba. Savo gaminius ir paslaugas demonstruos motociklų dirbtuvės, aerografai. Renginio pamiršti neleis fotosesijos su įspūdingomis merginomis.

Vertins pasaulio čempionas

Šiemet “RISING THUNDER – Custom bike show 2013″ išskirtinis dar vienu aspektu – vertinti lietuvių perdarytų motociklų atvyksta 2010 metų perdarytų motociklų pasaulio čempionas baltarusis Jurijus Shifas. “Su Shifu tarėmės dvejus metus ir šiemet pavyko jį prisikviesti. Galutinai sutarėme susitikę pasaulinėje parodoje “BIG BIKE” Essene. Ten buvome nuvykę kaip žiūrovai. Šioje parodoje Shifas užėmė antrą vietą nominacijoje “Street Performance” su motociklu “Ducati Shifter”", – prisiminė Elyga.

Žinomas svečias iš Baltarusijos į Lietuvą žada atsivežti ne vieną savo projektą, tačiau įspūdingiausias motociklas bus pavadinimu “The Machine” - tai unikalus rankų darbo motociklas.

Baltarusis taip pat žadėjo atsivežti ir jo šalyje iš gamyklos išriedėjusį “Minsk”. Žinoma, šis modelis taip pat ne originalas. J. Shifas jį perdarė savaip ir pavadino “Pats greičiausias Minsk”.

“Kai kalbėjome su J.Shifu Vokietijoje, jis užsiminė, kad norėtų parodyti, kad padaryti išskirtinį, originalų motociklą, nebūtinai reikia didelių finansinių investicijų”, – pasakojo Elyga.

Smulkesnė info apie renginį – www.custombikeshow.lt

Kategorija : Anonsai / Lietuvoje / Rankų darbo / Renginiai
Reitingas: 5.00 (Įvertino 2)

Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: