Rugsėjis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Savaitgalį Trakų karjere startavo Lietuvos Endurokroso čempionatas (foto)

2011 05 10 | Autorius - Mindaugas Šimėnas

Šį šeštadienį Trakuose prasidėjo Lietuvos Endurokroso čempionatas. Kartu su pirmuoju LČ etapu vyko ir antras Baltijos Endurokroso čempionato etapas, tad į Trakų karjerą susirinko stipriausi Baltijos šalių sportininkai. Trakai sportininkus pasitiko kiek pasikeitusia nuo praėjusių metų trasa – praplatėjusia, naujai traktoriaus suformuota, tačiau vis dar tokia pačia sudėtinga ir tarp lietuvių jau spėjusi įgauti „lietuviškosios Paikusės“ pravardę. Prie starto linijos šeštadienį stojo 68 motociklininkai ir 28 keturratininkai, iš kurių daugiau nei pusė buvo sportininkai iš Lietuvos.

Pirmieji startavo motociklininkai, kur tempą diktavo svečiai  – Edgars Silinš, Janis Vinters ir Urmas Poldma. Šie trys sportininkai atitinkamai iškovojo 1-3 vietas bendrojoje įskaitoje. Pirmoje varžybų pusėje pirmavęs Janis Vinters visgi turėjo nusileisti jaunesniam konkurentui Edgars Silinš, kuris nugalėjo absoliučioje įskaitoje. Po varžybų Janis skundėsi iki galo neatsigavęs po prieš pora mėnesių darytos rankos operacijos, kurios metu buvo sutvirtinti du rankos kaulai. Greičiausias iš lietuvių buvo Mindaugas Paškevičius, nuo jo nedaug atsiliko Danielius Žoštautas bei Stanislav Gilevski. Šios varžybos parodė, kad mūsų Enduro sportininkų lygis kyla ir mes po truputį pradedame vytis latvius ir estus – Ričardas Duonelavičius buvo nepavejamas veteranų klasėje, Emilis Garunkštis E1 klasėje iškovojo trečią vietą, Danielius Žoštautas ir Vilmantas Audzijonis senjorų klasėje atitinkamai iškovojo antrą ir trečą vietas, Giedrius Šimaitis ir Mindaugas Kaškonas – antrą ir trečią vietas hobby klasėje.


Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo Motosports RT komanda, antri liko Moto A-Z, treti – CSC Telekoms, kurie surinko tiek pat taškų kaip ir lietuvių komanda Eudra-Rifas, tačiau dėl aukštesnių vietų liko aukščiau. Lietuvių įskaitoje pirmą vietą laimėjo Baltijos Motoklubas, antri liko Eudra-Rifas sportininkai, o treti – Lietuvos Enduro klubas.

Visi rezultatai čia >>>

Kitas Baltijos ir Lietuvos Endurokroso čempionato etapas įvyks birželio 4 dieną Kaune per Bike Show Millenium, na o artimiausios Enduro varžybos – jau kitą savaitgalį Paikusėje, Estijoje.

Kategorija : Enduro / Keturračiai / Lietuvoje / Moto sportas / Renginiai
Reitingas: 5.00 (Įvertino 3)

Komentarai:
SRN 2011 05 10 | 10:01

ok, gal galit papasakot daugiau apie Enduro Krosa? ko jis skirias nuo Motokroso? nes kaip suprantu cia irgi vaziuoja trasoj visi kartu. hmz

Devil 2011 05 10 | 11:25

Vienas is pagrindiniu skirtumu – vaziavimo laikas. Motokrose iprasta pvz 15min, o endurokrose vaziuojama 1 ar 2 val.


Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: