Kovas 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Red Bull Romaniacs 2011 – vyriškumo išbandymas

2011 07 24 | Autorius - Andrius

Prieš keletą dienų pasibaigė turbūt žinomiausios pasaulyje ekstremalaus enduro varžybos – Red Bull Romaniacs. Kaip ir kiekvienais metais, renginys buvo pilnas netikėtumų, traumų bei to jausmo, kuris užplūsta motociklu įveikus praktiškai neįveikiamas kliūtis.Vykstant kvalifikaciniams važiavimams dangus buvo saulėtas ir lauke buvo tikrai karšta. Deja, prieš pat prasidedant prologui, audra kardinaliai pakeitė situaciją  – stiprus lietus sudėtingas kliūtis padarė dar sudėtingesnėmis. Bet buvo ir tokių dalyvių, kuriems lietus nekliudė, anaiptol netgi patiko. Vienas iš jų – Andreas Lettenbichler, atstovaujantis Husqvarna komandą. Deja, jam šiek tiek nepasisekė, nes krito važiuodamas per slidžius rąstus.

Pirmosios varžybų dienos rytą oras nustebino visus. Naktį liovėsi lietus ir dangus pragiedrėjo. Bet organizatoriai 132 kilometrų ruože paruošė dalyviams dvi sudėtingas kliūtis. Pirmoji, tai “Homer’s” nuokalnė, nuo kurios motociklu nuvažiuoti nenugriuvęs sugebėjo tik vienas dalyvis – Graham Jarvis, važiavęs  Husaberg motociklu. Kiti dalyviai arba motociklą nusivarė, arba krito bandydami nusileisti. Antroji kliūtis – stati, akmenuota ir sudėtinga įkalnė. Šičia savo sugebėjimus parodė Andreas Lettenbichler ir gerokai pasivijo lyderį.

Antrąją dieną oras nesikeitė. Gaila, daugeliui dalyvių kortas sumaišė atsiradusios problemos su navigacija. Daugelis grupavosi, netgi praeitų metų RBR nugalėtojas Chris Birch ir Andreas Lettenbichler važiavo drauge, kad išvengtų nuklydimų. Sunkiausia maršruto dalis antrąją dieną buvo įkalnė akmenuotos, pilnos purvo ir rastais užverstos upės vaga. Čia Letti atsiliko nuo Birch dėl traumos, kurią patyrė stipriai griuvęs pirmąją dieną.

Saulėtu ir giedru rytu prasidėjo ir trečioji varžybų diena. Deja, dabar saulė tapo priešu. Nuo kaitros dalyviai atsigaudavo tik važiuodami per mišką, kur saulės spinduliai jų nesiekdavo, arba mirkdami gaiviame upelyje. Chris Birch turėjo šansą pasivyti varžybų lyderį, bet vienoje iš maršruto dalių stipriai griuvo, o jo motociklas pakibo ant didelio medžio. Kol Birch taisė savo motociklą, Graham Jarvis ir vėl išsiveržė į priekį.

Paskutiniąją, ketvirtąją dieną, vokietis Andreas Lettenbichler visus stipriai nustebino. Jis, netgi gavęs stiprią kojos traumą, nuo pat rytinio starto važiavo taip, jog atrodė, kad rytojus neišauš. Pasinaudojęs savo patirtimi ir įgūdžiais Letti sugebėjo pasivyti lyderį. Kaip bebūtų gaila šiam sportininkui koją pakišo du griuvimai. Per vieną iš jų jis sudaužė savo navigatorių.,, Bet tai nesutrugdė jam toliau važiuoti. Vokietis prisijungė prie grupelės Hoby klasės dalyvių ir pasiekė finišą.

Per visas keturias varžybų dienas nesustabdomas buvo Graham Jarvis, jis nepalikdavo šansų niekam. Tik Chris Birch ir Andreas Lettenbichler sugebėjo konkuruoti su šiuo sportininku. Graham, pernai finišavęs antras, šiemet finišo liniją kirto pirmas.

Deja, bet šiais metais lietuviai Reb Bull Romaniacs nedalyvavo.

Red Bull Romaniacs 2011 rezultatai

Kategorija : Enduro / Renginiai / Užsienyje / Visos naujienos
Reitingas: 5.00 (Įvertino 3)

Komentarai:
Sarunas 2011 07 25 | 13:21

ooo, Grimbo pirmas, nu duoda trailistas :)


Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: