12131415161718
19202122232425
2627282930

MOTOpress veidaknygėje

Pabaltijo retro motokroso čempionato I etapas – „Ledynmetis „Motul” taurė”(nuotraukos)

2012 02 12 | Autorius - Donatas

Vasario 11-ąją, Kėdainių raj. įvyko pabaltijo retro motokroso čempionato I etapas – „Ledynmetis „Motul” taurė”. Dalyviai rungėsi šešiose retro klasėse: Mopedai, Tautos, Solo, 350 SP, 750 SP Standart, 750 SP Open. Varžybos kaip ir pridera, vyko ant ledo, tad dalyviai galėjo patobulinti savo vairavimo įgūdžius, o žiūrovai mėgautis nekasdienišku renginiu.

Rezultatai apačioje! O antrasis įskaitinis etapas vyks 2012-04-14 Rokiškio „Moto-Roki” trasoje.

Mopedai: Olegas ir Tomas Kašečkinai. Gaila, bet šioje klasėje jie buvo vieninteliai dalyviai, kurie ir pasidalino prizines vietas.

Tautos: Pirmą vietą užėmė Vytautas Degutis, antras liko Mantas Degutis, trečias – Martynas Mykaločius.

Solo: Pirmas finišavo Rimvydas Šulnius, antras buvo Juozas Butkus, trečias – Ronaldas Šulnius.

350 SP: Pirmąja vieta džiaugėsi Vytautas ir Tadas Vanžodai. Antri liko Tomas Degutis ir Juozas Butkus. Treti – Saulius ir Paulius Miliškevičiai.

750 SP Standart: Pirmą vietą užėmė Saulius Jonikas ir Arnas Bernotavičius. Antras liko Arvydo Giniočio ir Raimondo Dulibos ekipažas, treti finišo liniją kirto Antanas Rutkauskas ir Gytis Petravičius.

750 SP Open: Geriausi šį kartą buvo Dainius Ausėjus ir Julius Šereika. Antri liko Algimantas Urbonas ir Nerijus Davidonis, treti – Žygimantas Vaišiūnas ir Gabrielius Trumpa.

Kategorija : Visos naujienos
Reitingas: 0.00 (Įvertino 0)