Liepa 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Norų kampelis arba šuns balsas į dangų neina, arba…

2011 01 28 | Autorius - Saimonas

…XVIa. muzikos instrumentų įtaka sentikių bažnyčiai (нахрена попу гармонь)

Apie tai, kaip namie prie židinio stovi raudonas, gražus ir smirda, jau rašiau. Apsistatė vazonais, svetainėj užsakiau naują barą, žodžiu įleido šaknis, nebeišvarysi. Ir kaip atrodys tuščia vieta, o po to šlapią, murziną, apdaužytą atgal statyt? Ne, reikia naujo! Per tą laiko įvyko ne taip jau mažai. Krizei užėjus turėjau laiko, skaičiau apie motociklus, net A kategoriją išsilaikiau, tik iš antro karto. Lankiausi keliuose smulkiuose motosalonose, apžiūrėjau turimas atsargas. Teko užsukti ir į autoservisus, kur pažįstami remontuodavo savus žirgus, kartais duodavo pariedėt aplink garažą. Patikdavo visi, kuriuos beapsižergdavau. Tačiau, kad išsirinkti savąjį – tą vienintelį, neturėjau aiškaus sprendimo.

Pamenat tokį anekdotą apie akordeono reikalingumą popui? Jei nesi grynakraujis baikeris, o tokių laaabai mažai, tau motociklas tik dėl šou, įvairiam formate.

Tikrųjų baikerių motyvai aiškūs, bet man tai ne kas kita, kaip atsakas į kaimyno naują BMW. Ne paslaptis, kad važinėja „bumeriu“, nes „merso“ neįperka, tačiau neįperku ir aš. Galėčiau atsakyt didesniu BMW, bet norisi „rafinado“. Be to, per tuos metus motociklai tapo arčiau kūno, jau kada apie juos svaičiojau. Vienžo – kryptis aiški.

Motociklai, dėmesio! Ateinu rinktis! Pasiraitoju rankogalius ir trepsiu į autopliusą. Kubatūra nesvarbu, metai kuo geresni – taip sakė Saška iš garažo. Rezultatai pagal kainą ir žiūrim nuo kito galo, brangiausių (kinietiškų juk nepirksiu, o sumaltos į kotletus suaugusių dėlionės tikrai ne man, o ir Saškai galima tik tepalus duot pakeist, mačiau kaip dirba). Peržiūriu skelbimus. Pasirinkimas kaip degalinėj, t.y. joks. Visi reklamuojami egzemplioriai skirti važiavimui iš taško A į tašką B įvairiais greičiais ir sėdėsenos kampais, ir skirtumų juose panašiai kaip kuro kainose, važiuojant iš vienos užpylimo stotelės į kitą. Ghm. Man reiktų tokio labiau išraiškingo ir nebūtinai su daug gerų važiavimo savybių. Šuniuko, kurį galima vežioti tik kartą per savaitę, ar dvi, tačiau su asmenybe. Labiau atkreipiančio dėmesį negu SAAB kabrioletas ar kito kaimyno nebenaujas FERRARI. Ilgiau dėmesį prikaustančio, negu nauja draugė iš po vakar. Ne motorolerį juk renkuosi. O gal kokį elektrinį? Ne, veju mintį šalin. Pakartotinai peržiūriu kelis DUCATI ir porą BMW motociklų. Pastarieji tai net už „mersus“ brangesni, plius dramblio dydžio ir formos. O kur nors keli skelbimai tų, apie kuriuos rašo užsienio spauda? Tie, kurie traukia dėmesį ir sukelia apkalbų bangą? Retos markės, ribotos serijos, „gilaus tiuningo“? Pamenu rudeniop, kai be tikslo varčiau skelbimų paiešką, į akiratį pakliūdavo daugiau „rariteto“. Nejaugi pilkieji motociklų pardavėjai jau atrado visas moto rinkos marketingo nišas ir metodus, ir visa kas mums siūloma taikosi tapti antra AUDI 100/A6 žaidimų aikštele? Pradedu suprast, ką ten garažiniai krapšto visą žiemą. Nusipirkti juk nieko negali. Tik gal rankų darbo supratimas skiriasi. Negana to, kad nežinau ko noriu, tai dar ir rinktis nėr galimybės. Išplėtus paiešką toliau savo kiemo kyla per daug pašalinių klausimų apie pačiupinėjimą prieš perkant, transportavimą ir kt. Todėl susiimu, užgniaužiu vartotojišką norą turėti bet ką ir tuojau pat, ir grįžtu studijuot literatūros aiškinantis ko man reikia. Atsitraukti nežadu, nes taip norisi per sezono atidarymą pabūti šou dalyviu!

Kategorija : Humoras / Lietuvoje
Reitingas: 5.00 (Įvertino 13)

Komentarai:
petriukas 2011 01 28 | 10:11

nu saimonas ot tai izvrascencas:)

Prosas 2011 01 28 | 10:28

smagiai parasyta

афтор пишы еще

Birute 2011 01 28 | 10:38

kaip faina sakityti straipsni kuri parase VYRAS. super-jokios bereikalingos beletristikos. “Sviesei – tiesiai”

Gintare 2011 01 28 | 10:43

Raudonas, grazus ir smirda.Kas??? :)))))

tricky 2011 01 28 | 11:53

Jawa!
Geras straipsinis, reiks pratęsimo. Ypač ant moco įsigijimo :)

as 2011 02 2 | 16:05

Straipsnis – visiska x**nia. Zmogus nezino, ko nori ir kaip rasti..

pirkkk 2011 02 4 | 21:25
klasikas 2011 02 4 | 22:46

to pirkkk – va chia tai veshchius!!!

balsas 2011 02 7 | 12:22

straipsnelis geras kai perki pirmą mocą abejonių dauk yra ,bet tas dukatis tai ne mocas nė grožio nė estetikos kampų krūva


Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: