Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Motociklo rankenėlių keitimas

2012 03 8 | Autorius - Andrius

Tikriausiai visiems daugiau ar mažiau užsiimantiems motociklizmu teko atlikti iš pažiūros paprastą darbelį – pakeisti gumines (ir ne tik) vairo rankenėles. Šiame straipsnyje aprašysiu keletą paprastų būdų kaip teisingai ir lengvai atlikti šį darbą.

1 žingsnis: senos, susidėvėjusios rankenėlės pašalinimui naudokite tiesiog paprastą atsuktuvą. Jei rankenėlė dėl klijų prilipusi prie vairo, pabandykite į vidų ipurkšti WD40 arba kito valiklio. Taipat galima naudoti suspaustą orą, taipogi pučiant jį tarp vairo ir rankenėlės. Arba tiesiog nupkauti ją su peiliu. Tik būkite atsargūs ir nenupjakite prie rankenėlės esančių laidų.

2 žingsnis: nuvalykite ir nuriebalinkite vairą su tam skirtu valikliu (pvz.: vaispiritu). To reikia, kad sukibimas tarp naujos rankenėlės ir vairo būtų maksimalus.

3 žingsnis: prieš užmaudami rankenėlę ant vairo, pašildykite ją. Guma suminkštės todėl bus lengviau rankenėlę pastatyti į jos vietą. Pašildymui galite naudoti tiesiog plaukų džiovintuvą.

Svarbu: vienos iš rankenėlių vidinis skylės diametras yra didesnis. Ji skirta akceleratoriaus rankenėlei. Nesumaišykite jų!

4 žingsnis: sutepkite vairą ir pašildytą rankenėlę (iš vidaus!) klijais. Tada tiesiog užstumkite ją ant vairo. Tai daryti lengviausią rankenėlę stumiant iš galo. Tai padarę šiek tiek  ją pasukiokite, kad klijai pasiskirstytu vienodai. Dabar viską reikėtų palikti maždaug 8 valandoms ir leisti klijams sudžiūti.

Kaikurie žmonės vietoj klijų naudoja purškiamus dažus. Tai irgi veikia. Taipogi galima klijų išvis nenaudoti, bet tada rankenėlei uždėti greičiausiai prireiks suspausto oro, o kad ji nesisukiotu turėsite ją suveržti su specialia vielą, nepaliekant aštrių atsikišimų.

Kategorija : MOTOpress / Moto technika / Visos naujienos
Reitingas: 2.88 (Įvertino 8)

Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: