Liepa 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Moto diena 2012 – nemokamas renginys motociklininkams “Nemuno žiede”

2012 05 10 | Autorius - Dovilė

Prasidėjus motociklininkų sezonui visus pradedančiuosius ir jau šiek tiek daugiau patyrusius motociklų vairuotojus, sporto klubas „Coffee Racers“ ir Lietuvos kelių policijos tarnyba š. m. gegužės 12 d. (šeštadienį) kviečia į nemokamą renginį „Moto diena 2012“ profesionalių lenktynių trasoje –„Nemuno žiede“. Renginyje visi norintys motociklų vairuotojai, lydimi profesionalių instruktorių, galės praktiškai išbandyti pagrindinius motociklo vairavimo principus.

Pasak „Coffee Racers“ vadovo Adomo Dautarto, šis renginys taip pat taps kiekvieną trečiadienį Lietuvos kelių policijos tarnybos patalpose organizuojamų nemokamų teorinių paskaitų motociklininkams tąsa. „Renginyje teorines žinias susiesime su praktika. Pagrindinių motociklo vairavimo principų pradedantieji motociklininkai bus mokomi uždaroje kelio atkarpoje. Taip pat susirinkusieji bus kviečiami dalyvauti mūsų organizuojamose treniruotėse „Nemuno žiede“ ir čia išbandyti savo motociklų galimybes, nekeliant pavojaus kelyje“,– teigia A. Dautartas.

Sporto klubas „Coffee Racers“, bendradarbiaudamas su Lietuvos kelių policijos tarnyba, „Moto dienos“ renginį organizuoja jau antrus metus. Praėjusiais metais jis sulaukė didelio motociklų vairuotojų susidomėjimo. Tad šiemet tokį renginį nuspręsta organizuoti pačioje sezono pradžioje – tokiu būdu motociklų vairuotojai siekiami skatinti mėgautis greičiu ne gatvėse, o uždaroje lenktynių trasoje, kartu tikimasi mažinti eismo įvykių, į kuriuos patenka šie eismo dalyviai, skaičių.

Renginys „Moto diena 2012“ bus panašus į praėjusiųjų metų, tačiau organizatoriai pasiūlys ir naujovių.

Siekiant užtikrinti dalyvaujančių asmenų saugumą, renginio metu budės Kauno rajono Greitosios medicinos pagalbos stoties ekipažas, iš bokštelių veiksmą trasoje prižiūrės klubo „Startas“ profesionalūs teisėjai. Sporto klubo „Coffee Racers“ nariai prieš važiavimus aiškins apie saugų elgesį trasoje. Be to, prieš važiavimą lenktynių trasa bus tikrinama kiekvieno motociklo techninė būklė ir leidžiama važiuoti tik tiems vairuotojams, kurie turi specialią motociklininko aprangą, šalmą, batus, pirštines.

„Nemuno žiedo“ trasa vienu metu gali važiuoti ne daugiau kaip 20 motociklų, o sprendžiant iš praėjusiųjų metų patirties, norinčiųjų dalyvauti yra kur kas daugiau, todėl visi norintieji dalyvauti renginyje turi užsiregistruoti.

Kiekvienam dalyviui bus leidžiama važiuoti vieną ar du kartus po 25 minutes, pirmuosius ratus važiuojant paskui sporto klubo „Coffee Racers“ instruktorius.

Renginys “Moto diena 2012″ prasidės 11 valandą, per valandą bus organizuojami du važiavimai. Kiekvieną valandą bus rengiamas saugumo instruktažas – tik jį išklausę motociklininkai galės važiuoti “Nemuno žiedo” trasa. Visų užsiregistravusių dalyvių prašome atvykti vieną valandą prieš rengnį.

DĖMESIO!!! Registruojantis būtina užpildyti visus laukus su tiksliais savo duomenimis, nes šie bus perkelti į susitarimą dėl važiavimo “Nemuno žiedo” trasa. Asmuo, užsiregistravęs vieną kartą, važiuos tik vieną kartą per valandą, t.y. norint važiuot du kartus, reikia registruotis dviem skirtingom valandom.

Renginio grafiką galite surasti čia.

Kategorija : Anonsai / Lietuvoje / Renginiai / Skaitytojų / Visos naujienos
Reitingas: 5.00 (Įvertino 4)

Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: