Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:“Lietuvos Taurė 2013″ startavo Pagiriuose (galerija bus pildoma)

2013 04 21 | Autorius - Dovilė

Šeštadienį Pagiriuose gaudė motociklai – čia po 25-erių metų pertraukos vyko pirmosios varžybos. Organizatoriai sulaukti tokio didelio skaičiaus sportininkų nesitikėjo. Prie starto linijos stojo net apie 140 sportininkų! Susirinko ne tik dalyviai iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Baltarusijos.

Tai buvo pirmos varžybos po ilgos pertraukos ne tik Pagiriuose, bet ir pirmosios rimtos varžybos Lietuvoje šį sezoną. Pora varžybų buvo nukeltos dėl vėluojančio pavasario, bet vakarykštė diena buvo sausa, dažnai lepino saulės spinduliais, tik kartais per daug vėsino šaltu vėjeliu.

Varžybų rengėjo “Pagirių motokrosas” klubo vadovas Oleg Kretinin džiaugėsi tokiu dideliu dalyvių skaičiumi. Išdavė ir paslaptį – galbūt ateityje “Pagirių motokroso”  trasoje  turėsime galimybę stebėti ir europinius renginius!

Gaila, bet varžybos gan smarkiai vėlavo. Vos tik pasibaigė treniruotės ir kvalifikacijos, pirmieji prie starto linijos stojo keturračiai. “Quad” klasėje Lukas Tijūšas užėmė trečiąją vietą, pirmąjį važiavimą laimėjęs Marius Stasiškis liko antras, klasės nugalėtoju tapo Renaldas Petrulionis.

Keturratininkės merginos važiavo tik trys. Vilnietė Lina Stanevičiūtė, atstovaujanti klubą “Žemaitija”,  tapo absoliučia savo klasės nugalėtoja, Alvita Kietytė liko antra, “Pagirių motokroso” klubo narė Gabrielė Kasaitytė – trečia.

“Quad pradedantieji” klasės trečiąją vietą užėmė Martynas Šiupšinskas, antras buvo Gintaras Morkevičius, ant pirmosios vietos laiptelio lipo Arūnas Šukys.

“Quad veteranai” nugalėtoju tapo Kęstutis Juozaitis, Petras Kisieliūnas bendrojoje įskaitoje užėmė antrąją vietą, Vygantas Radkevičius – trečiąją.

Mažiausieji (50 kub.cm klasė) buvo trys . Motokroso sporto naujokė Agota Žurauskaitė pirmajame važiavime smarkiai griuvo ir varžybų nebetęsė. Stanislav Kaslek nepavijo pirmavusio anykštėno Ugniaus Liulio ir liko antras.

65 kub. cm klasėje startavo 12 sportininkų. Lyderiu tapo Nojus Gasiūnas, antras liko Daniel Volovich, trečias – Jokūbas Januškevičius.

85 kub. cm klasėje trečiąją vietą užėmė Artjoms Trofimovs, antras buvo Maxim Shtyser. Pakruojietis Arnas Milevičius laimėjo pirmąją vietą. Kitą savaitgalį jis kartu su Dovydu Karka dalyvaus ADAC varžybose Vokietijoje.

Moterų klasėje greitesnė buvo Karolina Vasiliauskaitė, važiavusi  KTM motociklu. Anastasija Ushakova liko antra.

“MX1 pradedantieji” klasės trečiosios vietos laimėtoju tapo Nerijus Leknickas, Mažvydas Baltušnikas buvo antras, pirmasis finišo liniją kirto Darius Rynkevič.

“MX2 pradedantieji” klasės laimėtoju tapo Lukas Kantaravičius, antras buvo Lukas Goštautas, Ugnius Grybauskas – trečias.

MX1 M klasės nugalėtoju tapo Egidijus Karaliūnas, antrąją vietą užėmė Dmitrijs Palkovskis, trečiąją – Osvaldas Zelepūgas.

MX2 M klasės pirmoji vieta atiteko Arūnui Armonui, antras buvo Tomas Kološevskis, Tadas Bertašius – trečias. Puikų tempą demonstravo ir motokroso naujokas Marius Ramanauskas, tačiau užlipti ant pakylos jam sutrukdė smulkus motociklo gedimas.

Veteranų 40+ klasės lyderiu tapo “Žemaitija” vadovas Saulius Stankus, jo konkurentas baltarusis Aleksandr Girut pirmajame važiavime finišavęs pirmas, bendrojoje įskaitoje liko antras, Vilius Bernotaitis užėmė trečiąją poziciją.

Veteranų 50+ klasė nebuvo gausi – joje startavo 3 sportininkai. Prizines vietas pasidalino Saulis Zalinkevičius, Viktor Augulevič ir Virgilijus Limba.

125 kub. cm klasės nugalėtoju tapo vienas perspektyviausių Lietuvos sportininkų Dovydas Karka, antras liko Domantas Jazdauskas, trečias – klubo “Žemaitija” sportininkas Saimonas Vespenderis.

MX1 klasėje pirmavo latvis Andis Valts, antras buvo Raimondas Machrov, trečias – baltarusis Artem Kuntsevich.

MX2 klasėje abu važiavimus Evaldas Šukys finišo liniją kirto pirmas. Evaldas Devenis lipo ant antrojo pakylos laiptelio, Alexandr Stepanchuk buvo trečias.

Motociklų su priekaba (750 s/p)  klasėje dalyvauti užsiregistravo 9 ekipažai, jie finišavo paskutiniai. Nepavejamas buvo latvių Modris Stelle ir Arturs Linters ekipažas, brolių Nerijaus ir Arvydo Davidonių ekipažas liko antras. Vytauto ir Andžėjaus Račkų ekipažas pirmajame važiavime apvirto, tačiau bendrojoje įskaitoje jie išsikovojo trečią vietą.

Išsamius rezultatus rasite čia.

Komanda-laimėtoja tapo “Pagirių motokrosas” -  Vilniaus klubas surinko daugiausiai taškų. Antrąją vietą pagal taškų skaičių užėmė Biržų klubas “Agaras”, trečią – Plungės “Žemaitija”.

Apdovanojimai dėl vėlavusių varžybų prasidėjo daug vėliau nei turėjo ir baigėsi jau saulei nusileidus, tačiau prizinių vietų laimėtojai labai nepyko – jie buvo apdovanoti ne tik taurėmis, medaliais, šampanu bei plojimais, bet ir puikiais rėmėjų prizais.

Kategorija : Enduro / Keturračiai / Krosiniai / Moto sportas / Renginiai / Skaitytojų / Užsienyje / Visos naujienos
Reitingas: 5.00 (Įvertino 5)

Komentarai:
23 2013 04 21 | 22:54

Kas gi daugiau galėjo susmardint varžybas jai ne Visockio vadovaujama teisėjų komanda? Kaip jau tapo įprasta valandą laiko vėluojam, na jau įpratom – nesistebim. Bet dar viena maloni staigmena laukė kai kurių dalyvių, ne visiem užteko transponderių. Tai kur gi jie dingo, juk belekiek litukų įsūdyta į tą griobaną mylapsą? O varžybų organizatoriams respekras- šaunuoliai.

to 23 2013 04 22 | 0:04

Tajgi lmsf organizatorius visu varzybu, kiti gi tik rengejai pagal viska…

amway sekta 2013 04 22 | 14:39

Taigi sekta didziause tas amway, kas cia per remejei? ir krosistus uzverbuos jiem pinigus kalti dar

UAB 2013 04 22 | 14:56

Tai juk Uab “Visockai” dirba ir tik dviems valandoms nukele, gerai kad dar nespedami nenukele i sekmadieni :) organizatoriams pagarba, tikrai viskas buvo labai gerai. O motopress, nuotraukos puikios ir greitai paruosta informacija, saunuoliai, taip ir laikykit!!! :)


Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: