Liepa 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Lietuvos supermoto rinktinė išvyksta į Nacijų varžybas

2011 09 23 | Autorius - Mindaugas Šimėnas

Į šių metų Nacijų varžybas Lietuva deleguos ne tik motokroso, motociklų su priekabomis, bet ir supermoto komandas. Lietuvos supermoto garbę gins puikiai žinomi sportininkai: Aurelijus Tamonis, Dinas Pozniakas ir Ruslanas Bykovas.

Pokalbis su supermoto rinktinės kapitonu Ruslanu Bykovu prieš išvykstant į “Supermoto of Nations 2011″.

Ruslanai, jau žinome, kad šiais metais “Supermoto of Nations” renginyje dalyvaus ir Lietuvos atstovai, ir beabejo nekantraudami laukiam rezultatų. Vis tik trumpai papasakok dar nežinantiems, kas tai yra “Supermoto  of Nations” renginys. Kuo jis skiriasi nuo kitų supermoto čempionatų ar renginių?

Taip, tikrai šiemet ir mes važiuojame į “Supermoto of Nations” atstovauti Lietuvą. Tiems, kas dar visai nieko nėra girdėję apie “Supermoto of Nations”, trumpai pasakysiu – tai supermoto olimpiada. Į olimpines žaidynes motosporto atstovai nepriimami, tad tam tikslui buvo surengtos Nacijų varžybos, tiek supermoto, tiek motokroso, o šiemet jau ir keturračių. Šiose varžybose, kaip tikroje olimpiadoje, stipriausi pasaulio lenktynininkai susiranka atstovauti savo šalį, o ne komandą. Kiekviena valstybė savo ruožtu gali deleguoti dvi komandas. Vieną suaugusiųjų sportininkų, kurią mes ir atstovausim, ir vieną  jaunių iki 19 metų, kurios deja šiemet dar neturėsime, bet ateityje labai stipriai tikimės į “Supermoto of Nations” deleguoti ir jaunimą.

Ar buvo specialus pasiruošimas lenktynėms, ar turėjote tam laiko? (fizinis pasiruošimas, motociklų ruošimas, treniruotės trasoje..)?

Dėl pasiruošimo galiu pasakyt trumpai – Europos krepšinio čempionato beveik nematėm, o jei ir stebėdavom rungtynes, tai tikrai be alaus bokalo rankoje. Treniravomės tiek ant motociklų, tiek ir be jų, fiziškai. Manau, Dinas ir Aurelijus pasiruošę tikrai neblogai, gaila, kad pats negalėjau treniruotis visu pajėgumu dėl patirtos traumos dar sezono pradžioje. Tačiau važiuoju su komandos draugais į Rygą, kad atgaut formą ir kaip įmanoma greičiau pasivyt kolegas.

Kokius tikslus sau išsikėlėte prieš išvykstant?

Šiai dienai tikslas yra vienas: nuvažiuot ir nuvežt į supermoto pasaulį Lietuvos vardą, parodyt, kad mes tokie esam, sustartuot ir, aišku, sėkmingai kirst finišo liniją.
Kaip patys vertinat savo jėgas tarp kitų dalyvių gausos? Ar turit “slaptą” svajonę, pvz.: aplenkt bent vieną estą? :)

Aišku, nevertinam savęs kaip favoritų, bet tikimės Latvijos rinktinę aplenkti. Kas liečia Estus, jie šiemet nėra stipriausios sudėties, taip, kad galim tyliai lydimi sėkmės pasvajot ir apie vieną kitą estuką paliktą už nugaros (šypsosi).

Ačiū, Ruslanai, už pokalbį, linkim Jums visiems kuo didžiausios sekmės ir laukiam žinių bei sugrįžtančių “olimpiečių”. Gal ne su medaliais, bet bent vienu kitu trofėjum ar nukautu Estu.

Kalbino Danas Andriuškevičius

Kategorija : Anonsai / Lietuvoje / Moto sportas / Renginiai / Super Moto / Užsienyje
Reitingas: 5.00 (Įvertino 1)

Komentarai:
Dovilė 2011 09 23 | 17:04

Rytoj (šeštadienį) 18.00val., Brastos g. 15 (prie LMSF biuro) Kaune, Lietuvos rinktinės išlydėtuvės į Supermoto of Nations (Ispanija) – prestižines stipriausių pasaulio lenktynininkų varžybas. Tiems, kam ne vien krepšinis galvoj, kas myli moto sportą, ateikit, palaikykim ir išlydėkim su gera nuotaika mūsų sportininkus garsinti Lietuvos vardo supermoto pasaulyje.


Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: