Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Lietuvos motociklų kroso čempionato startas – Rokiškyje (foto)

2012 04 17 | Autorius - Dovilė

Šį savaitgalį Rokiškyje vyko pirmasis, „Ruopiškio“ motokroso klubo ir Lietuvos motociklų sporto federacijos organizuojamas, Lietuvos motociklų kroso čempionato etapas bei LMSF motokroso taurės etapas. Dvi dienas trukusios kovos džiugino ne tik puikiu ir saulėtu oru, bet ir dalyvių gausa.

Šeštadienį pirmieji startavo QUAD klasės dalyviai – čia po aršios kovos pergalę „išplėšė“ Imantas Tamuliūnas, už savo nugaros palikęs net 18 konkurentų.

65 kub. cm klasės važiavimuose  Nojus Gasiūnas buvo pirmas ir aplenkė latvius Rainers Zuks ir Kurts Kuzmins.

Moterų ir veteranų klasės atstovai lenktyniavo kartu – pastarųjų klasėje iš viso startavo 26, iš jų Aleksandr Girut buvo greičiausias ir lipo ant aukščiausio pakylos laiptelio, antrąją bei trečiąją vietas palikdamas Sauliui Stankui ir Arūnui Ramanauskui. Moterų klasėje latvė Inga Piladze laimėjo pirmąją vietą, Ugnė Danauskaitė buvo antra, o Karolina Vasiliauskaitė – trečia.

Bene įdomiausia buvo stebėti MX2, MX2M ir 125 kub.cm  klasių važiavimą – į priekį įsiveržusiems MX2 klasės atstovams latviams Janis Karklinš ir Andis Valts pirmąjį važiavimą ant kulnų mynė trumpam į Lietuvą grįžęs Arminas Jasikonis, važiavęs 125 kub. cm motociklu.

Prie starto linijos stojo gausus būrys motociklų su priekaba. 750 S/P klasėje Modris Štelle ir Artur Linters ekipažas po įtemptų važiavimų iškovojo pirmąją poziciją, Arnolds ir Gints Siliai liko antri, o Tomo Tuniko vairuojamas ekipažas – trečias.

Antrąją čempionato dieną pradėjo QUAD pradedančiųjų, QUAD veteranų ir QUAD moterų klasės. Pradedančiųjų klasėje prizines vietas užėmė Darius Lukša, Tomas Zigmantas ir Kęstutis Juozaitis, veteranų klasėje ant nugalėtojų pakylos lipo Eduards Krumplevskis, Pavel Lukaševič bei Narsutis Balčiūnas. Tarp keturių keturračiais lenktyniavusių merginų greičiausia buvo Lina Stanevičiūtė.

71 numeriu važiuojantis Dovydas Karka 85 kub. cm klasėje buvo nepralenkiamas, Kristers Drevinskis ir Argaudas Čiapas užėmė antrąją bei trečiąją vietas.

Pačių mažiausiųjų – 50 kub. cm klasėje  Arnas Vedlūga nenusileido kaimynams ir aplenkė Martins Varmalis ir Marcel Peldes.

Pradedančiųjų klasėje vyko permainingos kovos, tačiau prizines vietas pasidalino Nerimantas Jucius, Tadas Bertašius  ir Linas Barauskas.

OPEN klasėje Janis Karklinš užėmė pirmąją vietą, Nerijus Rukštela – antrąją, o Artsiom Kuntsevich – trečiąją. OPEN M klasės sportininkai Egidijus Karaliūnas,  Kęstutis Kazlauskas ir Nerijus Sipavičius užėmė pirmąsias tris vietas.

Šiemet čempionatą sudarys penki etapai. Kitas etapas vyks Plungėje, gegužės 12-13 dienomis.

Nuotraukos Dovilės Sabonytės, Rasos Virketytės ir Arūno Virkečio:

Kategorija : Keturračiai / Krosiniai / Lietuvoje / Moto sportas / Renginiai / Skaitytojų
Reitingas: 5.00 (Įvertino 5)

Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: