Rugsėjis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Lietuvoje vyksta motociklų akrobatikos čempionatas

2014 03 22 | Autorius - Goda

Lietuvos motociklų akrobatai pirmą kartą šalies istorijoje susirungs oficialiame šios motosporto šakos čempionate. Debiutinio Lietuvos atvirojo motoakrobatikos (angl. „stunt riding“) čempionato „16K Stunt Riding Euro Cup 2014“ varžybose žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik šalies sportininkų, bet ir svečių iš Prancūzijos, Ispanijos, Suomijos, Čekijos, Lenkijos bei kitų Europos valstybių tarpusavio kovas.


Arūnas Gibieža, Europos motoakrobatikos čempionas, pasaulio vicečempionas ir oficialus „Red Bull“ atletas, sako, kad konkurencingų motoakrobatų skaičius Lietuvoje auga ir žiūrovams nuobodžiauti neteks: „Motoakrobatikoje ekstremalus ir pavojingas kiekvienas triukas, rizika didžiulė. Reikalingas ne tik fizinis, bet ir rimtas psichologinis pasiruošimas. Valdyti motociklą ir savo kūną kaip vieną organizmą sugeba ne kiekvienas motoakrobatas, į čempionatą susirinks tik patys geriausi. Perspektyvių „stuntraiderių“ Lietuvoje tikrai ne vienas – šalies bei užsienio varžybose jau pasižymėjo Paulius Labanauskas, Šarūnas Kežys, Nerijus Malinauskas, Virgilijus Dikšas, Domantas Puodžiukas, Lukas Kučinskas ir kiti.“

Iniciavęs „16K Stunt Riding Euro Cup 2014“ čempionato atsiradimą A.Gibieža ir pats žada pasirodyti varžybų aikštelėje: „Iškovota įvairių čempiono vardų, pasaulio vicečempiono titulas, trūksta lietuviško.“ Dviejuose čempionato etapuose, kurie vyks Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Siemens“ arenose, motoakrobatai per 2 min kvalifikaciniuose ir 3 min finaliniuose pasirodymuose turės atlikti kuo daugiau triukų, demonstruodami jų kokybę bei nuoseklumą.

Pasak čempionatą organizuojančio Manto Vyborno, tarptautinė teisėjų komisija, sudaryta iš Klass De Jong (Olandija), Ludovic Soulignac (Prancūzija) ir Janio Rozičio (Latvija), atletus vertins ne tik pagal triukų sudėtingumą, perėjimą iš triuko į triuką, šoninį slydimą, bet ir pagal jų gebėjimą bendrauti su publika. M.Vyborno teigimu, išgirdę apie 16 000 eurų prizinį fondą, įsteigtą pagrindinio čempionato rėmėjo „Piniginė.lt“, dalyvavimu varžybose susidomėjo ir JAV motoakrobatai.

Lietuvos atvirojo motoakrobatikos čempionato I-as etapas kovo 16 d. vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje, II-as etapas vyks balandžio 5 d. „Siemens“ arenoje, Vilniuje.

Nuotraukos: 15min.lt ir stuntcup.lt.

Kategorija : Anonsai / Lietuvoje / Moto sportas / Renginiai / Skaitytojų
Reitingas: 0.00 (Įvertino 0)

Komentarai:
MS 2014 03 30 | 9:12

Labai idomu kodel butent Lietuvoje ir tik Lietuvoje visi tik raso ir reklamuoja bet niekas neparaso nei bilietu kainu nieko gal tik brangu kad bijot atbaidyt klijentus?


Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: