Liepa 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Ketvirtasis motokroso etapas – jau šį savaitgalį Rokiškyje!

2012 07 16 | Autorius - Dovilė

Šių metų liepos 21 – 22 dienomis Rokiškyje, “Moto-Roki” trasoje, vyks Lietuvos motokroso čempionato ir LMSF motokroso taurės ketvirtasis etapas. Žada dalyvauti geriausi Lietuvos ir kaimyninių šalių motokrosininkai. Sportininkai varžysis dvi dienas septyniolikoje motociklų klasių, todėl reginys bus tikrai neeilinis.

Kaip papasakojo varžybų rengėjo, Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubo “Viesulas”, vadovas Romas Kišūnas, tikimasi sulaukti apie 200 sportininkų, todėl jų patogumui šiuo metu vyksta infrastruktūros gerinimo darbai. Tvarkoma dalyvių parkas, privažiavimo keliai, lyginama ir žymima trasa. Taip pat, kaip juokauja organizatorius, sportininkų laukia dvi, Lietuvoje neįprastos, naujovės. Bus įrengti dušai sportininkams ir motociklų plovykla.
Dušus lenktynininkai jau išbandė per “Rokiškio verslininkų motokroso taurės” varžybas ir liko patenkinti. Aišku, nors tai nėra kažkas tai labai ypatingo, bet atsigaivinti po vėsaus vandens srove, nuplauti varžybų prakaitą, tikrai malonu.
Kita “naujovė”, motociklų plovykla, jau įpareigos varžybų dalyvius plauti motociklus tik tam skirtoje vietoje. Varžybų trasa yra privačioje žemėje, o šeimininkai ir organizatoriai tikrai nenori, kad ta žemė būtų teršiama plaunant techniką kur papuola. Ir nors nuostatuose yra numatyta bauda už motociklų plovimą ne tam skirtoje vietoje, bet organizatoriai tikisi, kad sportininkai bus supratingi ir bausti jų neteks. “Pats esu sportininkas ir tikrai žinau kaip nemalonu, kai šalimais stovykloje stovintis kaimynas čia pat plauna motociklą, taško purvinu , o kartais ir tepaluotu, vandeniu.” – sako p.Romas.
Žiūrovams irgi pasistengta sudaryti kuo patogesnes sąlygas ilsėtis ir stebėti lenktynes, įrengta rezultatų lentos, daug sėdimų vietų, prekybos taškų, pastatyti tualetai.
Tai gi, liepos 21 – 22 dienomis, visi motokroso mėgėjai laukiami Rokiškyje!

Daugiau informacijos apie trasą ir varžybas: www.motoroki.lt ir www.skviesulas.lt

Kategorija : Anonsai / Krosiniai / Lietuvoje / Moto sportas / Renginiai / Skaitytojų / Visos naujienos
Reitingas: 5.00 (Įvertino 1)

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: