Sausis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Į Lietuvos žiemos motokroso čempionatą susirinko ištvermingiausi (foto, video)

2012 02 20 | Autorius - Dovilė

Sekmadienį (vasario 19 d.) Lietuvos žiemos motociklų kroso čempionato metu šalo ir bjaurią pūgą kentė ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai. Kauno Aleksoto oro uosto trasoje  susirinkusiuosius pasitiko gilios pusnys ir slidūs trasos posūkiai, kurie po kiekvienos klasės važiavimo vis labiau panašėjo į ledo areną. Kadangi tai – pagal LMSF nuostatus rengiamas čempionatas, sportininkams nebuvo leidžiama naudoti dygliuotų padangų. Kita vertus, važiavimas  tokiomis sąlygomis leido sportininkams(ypač dviračių motociklų savininkams) pasitikrinti savo meistriškumo lygį.

Pirmieji startavo MX1 klasės sportininkai. Abiejuose važiavimuose Domas Grundelė finišavo pirmas, Airimas Lukšė – antras, Saulis Zalinkevičius liko trečioje vietoje.

85 kub. cm klasėje važiavo tik du dalyviai – Titas Balvočius ir Artūras Daračius. Pirmajame važiavime Artūras priešininką aplenkė, o antrajame važiavime, likus dviems ratams iki finišo, abu varžovai griuvo. Artūras motociklo nebeužsivedė ir nefinišavo.

Motociklų su priekaba (750 s/p) klasės važiavimuose lyderiavo Vytauto ir Andžėjaus Račkų ekipažas, L. Variakojis ir I. Skultins abu kartus atvažiavo treti, tačiau galutinėje įskaitoje buvo antri. Nors broliai Kretininai pirmajame važiavime finišavo antri, sėkmė antrajame važiavime nuo jų nusigręžė – įlėkę į pusnį jie nebegalėjo užvesti savo motociklo ir finišuoti, tad ant trečiosios vietos laiptelio lipo P. Tendzegolskis ir A. Čekavičius.

Keturračių klasės kovose Imantas Tamuliūnas buvo nepavejamas ir tapo savo klasės nugalėtoju.  Kęstutis Juozaitis bendroje įskaitoje buvo antras, o latvis Reinis Balodis – trečias.

Varžybų nugalėtojams Lietuvos motociklų sporto federacijos atstovai džiaugsmingai įteikė apdovanojimus, šampaną bei rėmėjų įsteigtus prizus. Papildomai buvo apdovanotas klubas “Agaras”, subūręs daugiausiai sportininkų, ir Lina Stanevičiūtė, kuri buvo vienintelė varžybose važiavusi mergina.

Trumpas varžybų filmukas:

http://www.youtube.com/watch?v=3-VJImGo4uc

Varžybų trasos pristatymas su Regimantu Visockiu:

http://www.youtube.com/watch?v=3NkPiZ6dB08&list=UUATwV__-1ECDWjI3bn9Jhbg&index=4&feature=plcp
Kategorija : Keturračiai / Krosiniai / Lietuvoje / Moto sportas / Renginiai / Visos naujienos
Reitingas: 5.00 (Įvertino 5)

Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: