Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Europos čempionatas sėkmingiausiai prasidėjo Arminui Jasikoniui

2011 04 10 | Autorius - Dovilė

Pernai keletą Europos motokroso čempionato etapų praleidęs Arminas Jasikonis iš Anykščių galutinėje įskaitoje užėmė 8 vietą, o šiemet nuolat tobulėjantis mūsų sportininkas čempionatą pradėjo labai tvirtai. Šį savaitgalį Rusijoje Orlyonok’e startavęs Europos EMX85 ir EMX Open motokroso čempionatas parodė mūsų sportininkų lygį ir tik dar labiau sustiprino tikėjimą, kad ne tolimoje ateityje, o jau dabar turime Europinio lygio motokroso žvaigždžių. Tačiau, be abejonės, sunkiai dirbti reikia ne tik norint pasiekti aukštą lygį, bet dar sunkiau jį išlaikyti. Todėl stengtis reikia visiems ir visada.

Pirmajame etape mūsų šalį atstovavo trys sportininkai. Puikiai pasirodė Arminas Jasikonis – pirmajame važiavime EMX85 klasėje jis startavo trečioje pozicijoje, tačiau pavyko išsiveržti į priekį ir  finišuoti pirmam. Antrojo važiavimo metu Arminas startavo antras, jau antrajame rate buvo pirmas, tačiau priešpaskutiniame rate griuvo ir finišo liniją pasiekė trečias. Bendroje įskaitoje Arminas užėmė labai aukštą antrą vietą. Toje pačioje klasėje kovojusiam Nauriui Švedarauskui, pirmasis važiavimas nebuvo labai sėkmingas – vaikinas po keleto ratų buvo aštuntas, tačiau daug laiko sugaišo bandydamas užkopti į slidų kalną, nukrito į 25 vietą, o finišavo tuščia padanga 23-čias. Antrasis važiavimas buvo gerokai sklandesnis – startavęs 12-tas, finišą pasiekė 14 pozicijoje. Bendroje įskaitoje Nauris užima 20 vietą.

Pasak Nerijaus Rukštelos „galėjo būti ir geriau“. EMX Open klasėje Lietuvą atstovavęs sportininkas pirmajame važiavime neišvengė griuvimo ir finišą pasiekė 28-tas, o antrajame važiavime užėmė 24 vietą. Tačiau kiekvienos, ypač tokio aukšto lygio, varžybos suteikia patirties. Be to, tai tik čempionato pradžia, tad bus dar ne vienas etapas, norintiems atsigriebti. Džiaugiamės, kad dėl ilgos liūties naktį trasai tapus itin slidžiai, mūsų sportininkams pavyko išvengti traumų, visi sėkmingai pasiekė finišą, o Arminas dar ir užkopė ant antrosios prizininkų pakylos pakopos.

Be jokios abejonės, tokių aukštų rezultatų pasiekiama tik su artimųjų, draugų ir rėmėjų pagalba. Džiugu, kad jų dėka mūsų sportininkai gali dalyvauti tokiose varžybose ir sėkmingai atstovauti Lietuvą. Pirmas lietuvis, sugebėjęs laimėti Europos čempionato etapo važiavimą, norėtų padėkoti savo rėmėjams: Rolandui Sakauskui (pagrindinis rėmėjas), puikiems Ipone tepalams, RG3 amortizacijai, treneriams Avo Leok ir Mindaugui Pociui, Motopress‘ui, Motoshop‘ui, Aurimui Milevičiui, Irmantui Valmai,  Tomui Kolaševskiui, Vytautui Seibučiui, Artūrui Bilziukevičiui, Daliui Zigui ir visiems, kurie juo tiki.

Rezultatai: http://www.motogonki.ru/mx/mx_20110410_124617.html

Šaltinis: www.mxnews.lt

Kategorija : Enduro / Krosiniai / Moto sportas / Užsienyje / Visos naujienos
Reitingas: 5.00 (Įvertino 4)

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: