Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:Estijos “Adrenalin” arenoje taures susišlavė lietuviai

2011 02 21 | Autorius - Dovilė

Nors už lango ir siaučia -30 laisnių siekiantis šaltukas, Estijoje motokroso varžybos vistiek vyksta. Tiesa, po uždaru stogu. Praėjusį savaitgalį, vasario 19 d., mažame Sõmerpalu miestelyje Estijoje susirinko nemažai garsių sportininkų iš Pabaltijo šalių bei Suomijos varžytis dėl antrojo “Adrenalin Arena” etapo taurės. Kone į akmenį sušalęs arenos gruntas ir gilios bei kietos provėžos jau po MX1 klasės treniruotės reiškė, kad negausus būrys žiūrovų stebės kiek lėtesnes, bet ne ką mažiau įdomias ar techniškas varžybas.

Didžiausio mūsų susidomėjimo, žinoma, sulaukė tos klasės, kuriose startavo lietuviai. O net trijose iš penkių jie laimėjo pirmąsias vietas. 65cc klasės kvalifikaciniame važiavime Arnas Milevičius liko antras, tačiau per pirmajį važiavimą šovė į priekį, o antrojo važiavimo metu, po griūties pirmame posūkyje po starto, nesustojo ir iš antros pozicijos po kelių ratų pakilo į pirmąją, taip užsitikrindamas pirmąją „lietuvišką“ pirmosios vietos taurę.

Kiek įnirtingesnė kova virė 85cc klasėje, kur neabejotinas tos dienos favoritas Arminas Jasikonis po kvalifikacinių važiavimų neleido net abejoti, kas tą dieną lips ant aukščiausios pakylos. Tačiau jau pirmojo važiavimo startas parodė, kad ne viskas taip lengvai klostysis. Jaunasis Lietuvos talentas pakibo ties starto „šlagbaumu“ ir startavo tik po gerų 20 sekundžių. Ratos po rato „susirinkdamas“ konkurentus, pentajame rate jau buvo antras, besivydamas tik jaunąjį Janą Jacobsoną. Bet kai tik atrodė, kad po posūkio Jasikonis perims lyderio poziciją, abiejų vaikinų motociklai susikabino, Arminui linko pavarų perjungimo kojelė, ir dėl nepersijungiančių pavarų jis buvo priverstas sustoti dar trisdešimčiai sekundžių. Nors ir labai sparčiai artėdamas prie jaunojo esto, Arminas pirmajame važiavime liko antras. Iškovoti pergalę bendroje įskaitoje pavyko tiksliai ir be klaidų įveikus antrąjį važiavimą. Beje, jo metu anykštietis artimiausią konkurentą už nugaros paliko net 35 sekundžių atstumu. Trečias klasėje liko kitas lietuvis – Joviltas Cibas.

MX2 klasėje nepavejamas buvo latvis Davis Ivanovs, taip pat startavęs ir MX1 klasėje (vaikinas tą dieną trasoje važiavo net 8 kartus!). Tačiau MX1 klasėje jis neprilygo lietuviui Vytautui Bučui, kuris abu važiavimus, nepaisant rankos skausmų, sugebėjo išlaikyti nedidelę persvarą prieš pagrindinį savo konkurentą. Vytautas pergalę MX1 klasėje iškovojo nepaisant skaudaus griuvimo per treniruotę – tuomet jis buvo netekęs sąmonės. Pirmąjį sezoną MX2 klasėje važiuojantis Nerijus Neimontas  savo klasėje liko paskutinis – koją pakišo per treniruotę griuvimo metu sumuštas petys.

Čia rasite tikslius varžybų rezultatus.

Beje, tiems, kas dar nėra aplankę „Adrenalin“ arenos – primygtinai rekomenduojame. Dalyvių ten laukia uždaras techninis parkas ir visi komforto elementai, įskaitant ir dušo kabinas. Žiūrovų labui antrajame ir trečiajame arenos aukštuose įrengta net 1600 sėdimų vietų. Arenoje taip pat veikia ir nedidelis, bet labai jaukus Leokų šeimos pergalių muziejus su didele nuotraukų ir taurių galerija bei eksponuojamais lenktynių motociklais.

Kategorija : Krosiniai / Moto sportas / Renginiai / Užsienyje / Visos naujienos
Reitingas: 5.00 (Įvertino 6)

Komentarai:
aaaaaaa 2011 02 22 | 19:30

o kur bucas nesvoliojo….


Žymos:

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: