24252627282930

MOTOpress veidaknygėje

Dakaro ralis 2011 (3 etapas) – varžovui suklydus pirmas finišuoja Marc Coma

2011 01 5 | Autorius - Tomas

Trečios „Dakar 2011“ ralio maratono dienos lyderiu tarp motociklininkų tapo Marc Coma. 34 metų ispanas trečiąjį trasos ruožą pravažiavo per 4:18:55.

Antruoju finišavo prancūzas Cyril Despres. Jo laikas 4:21:16. Bendroje motociklininkų įskaitoje Cyril išlieka pirmas, tačiau jį nuo pagrindinio varžovo ispano dabar teskiria 14 sekundžių.

Trečioje vietoje trečią dieną įrašytas 31 metų portugalas Paulo Goncalves sėkmingai finišavęs su BMW motociklu per 4:22:31.

Motociklus vairuojančių pilotų bendroje įskaitoje pirmu išlieka Despres, antru Coma ir trečiu Faria.

Trečiojo etapo maršrutą (San Miguel De Tucuman – San Salvador De Jujuy) sudarė 231 km jungiančioji distancija ir 521 km specialusis ruožas.

10. [Nr. 10] PEDRERO GARCIA (ESP) KTM 04:29:48

Keturračių klasėje trečią dieną geriausiu tapo 26 metų argentinietis Tomas Maffei su YAMAHA 650 GRW. Jo laikas 04:58:04. Antrojo etapo laimėtojas Alejandro Patronelli trečią dieną atvažiavo trečias. O pirmojo etapo laimėtojas čekas Josef Machacek trečiame etape liko penktas.

Bendroje keturratininkų įskaitoje pirmauja 31 metų argentinietis Sebastian Halpern, antras Patronelli ir trečias Maffei.

5 trečiojo etapo lyderiai (keturračiai)

1. [Nr. 280] MAFFEI (ARG) YAMAHA 04:58:04

2. [Nr. 255] HALPERN (ARG) YAMAHA 04:59:31

3. [Nr. 252] PATRONELLI (ARG) YAMAHA 05:02:27

4. [Nr. 262] PLECHATY (CZE) YAMAHA 05:18:38

5. [Nr. 251] MACHACEK (CZE) YAMAHA 05:18:48

Pirmieji ralio „Dakar 2011“ du etapai buvo palyginus nesudėtingi, bet trečiajame lenktynininkams teko įveikti  521 km specialųjį ruožą, kuris praėjusiais metais buvo kitas.

Trečios dienos lenktynes Marc Coma pakomentavo taip, – „Tikra diena Dakare. Aš patenkintas savo rezultatu. Savo naudai išnaudojau Cyril Despres padarytas navigacijos klaidas. Specialų ruožą laimėti gerai, bet mano tikslas – laimėti 2011 metų Dakarą.“

Cyril Despres nepasisekė spec. ruožo pradžioje, kur jis susidūrė su trasą kertančių sirgalių minia. Tai jį išblaškė. Tačiau po nedidelės orientacinės klaidos prancūzas nusiramino. Jis džiaugiasi, kad prarado tik kelias sekundes brangaus laiko.

Iš trasos išlėkusių motociklininkų keturi – du pirmame ruože ir du antrame. Taip pat pirmame ruože išlėkė du keturratininikai.

Kategorija : Moto sportas / Užsienyje
Reitingas: 5.00 (Įvertino 2)