31

MOTOpress veidaknygėje

Dakaro ralis 2011 (2 etapas) – po dviejų etapų lyderiauja prancūzas Cyril Despres

2011 01 4 | Autorius - Tomas

Antrąjį „Dakar 2011“ ralio etapą tarp motociklininkų pirmas finišavo KTM vairuojantis 36 metų prancūzas Cyril Despres.  Jo laikas – 3:19:11. Pravažiavęs abu etapus šiuo metu jis yra lyderis bendroje įskaitoje.

Antroje vietoje, antrą ralio dieną, su KTM atvažiavo ispanas Marc Coma – 3:21:00.

Trečias antrojo etapo finišo liniją kirto 36 metų prancūzas David Casteu vairuojantis SHERCO motociklą. Jo laikas – 3:22:57.

Pirmame etape atvažiavęs pirmas ir baudą gavęs portugalas Ruben Faria antrą dieną finišavo tik penktas – 03:24:53.

Bendroje įskaitoje tarp motociklininkų dabar pirmas Despres, antras Coma ir trečias lieka Faria.

Antrojo etapo maršrutą (Kordoba – San Miguel De Tucuman) sudarė 440km jungiančioji distancija ir 300 km specialusis ruožas.

10. [Nr. 16] VERHOEVEN (BEL) BMW – 03:27:23

Tarp keturratininkų antros dienos greičiausiu buvo 32 metų argentinieti s Alejandro Patronelli su YAMAHA RAPTOR 700. Jo laikas – 03:40:35.

Pirmojo etapo nugalėtojas čekas Josef Machacek su YAMAHA RAPTOR 900 antrame etape finišavo antras – 03:40:58.

Bendroje įskaitoje tarp keturratininkų Machacek pirmas, antras Ptronelli o trečias 31 metų argentinietis Sebastian Halpern su YAMAHA RAPTOR 700.

5 antrojo etapo lyderiai (keturračiai)

1. [Nr. 252] PATRONELLI (ARG) YAMAHA – 03:40:35

2. [Nr. 251] MACHACEK (CZE) YAMAHA – 03:40:58

3. [Nr. 280] MAFFEI (ARG) YAMAHA – 03:44:56

4. [Nr. 255] HALPERN (ARG) YAMAHA – 03:45:39

5. [Nr. 262] PLECHATY (CZE) YAMAHA – 03:47:38

Pirmoje distancijos atkarpoje iš trasos išlėkė du motociklininkai, du keturratininkai, du dalyviai su lengvaisiais automobiliais ir trys sunkvežimiai.

Kategorija : Moto sportas / Užsienyje
Reitingas: 5.00 (Įvertino 3)