31

MOTOpress veidaknygėje

Arminą Jasikonį Anglijos čempionate persekiojo nesėkmės

2013 04 7 | Autorius - Dovilė

Šį savaitgalį D. Britanijoje, Norfolke vyko trečiasis čempionato etapas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos sportininkas Arminas Jasikonis. Pirmajame etape jis užėmė 7-ąją vietą. Kaip žinia, antrasis čempionato etapas buvo atšauktas dėl liūties užtvindyto sportininkų parko.

MX2 klasės kvalifikacinio važiavimo metu Arminas užėmė 20 vietą. Pirmajame važiavime iš startinės pozicijos jis išvažiavo 16-tas, vėliau padarė klaidą ir griuvo.  Sportininkas bandė vytis varžovus, tačiau nesėkmingai – po 5 ratų jo motociklo variklis tiesiog užgeso ir nebeleido finišuoti. Antrajame važiavime gerai startuoti nepasisekė,  Arminas finišavo 14 pozicijoje. Trečiajame važiavime startavo gana gerai, bet  antrame posūkyje padarė mažą klaidelę – nenukrito, bet prarado 5-8 pozicijas. Atrodo nesėkmės vis persekiojo sportininką visų varžybų metu, tačiau tai dar nebuvo pabaiga… Varžybas jis baigė 12-tas, bet kuomet buvo likę vos 2 ratai iki finišo, nulūžo motociklo duslintuvas – dėl to sportininkas buvo nubaustas 1 minutės bauda. Bendrojoje įskaitoje Aminas Jasikonis liko 22-tras. MX2 klasės nugalėtoju tapo britas Jake Nicholls (Wilvo Nestaan JM Racing KTM), antroji prizinė vieta atiteko Elliot Banks-Browne, trečioji – Nathan Watson.

MX1 klasės pimajame važiavime “Honda MVRD” komandos narys  Tanel Leok aplenkė “Kawasaki” vairuojantį Tommy Searle, bet antrajį ir trečiąjį važiavimus finišą pirmas kirto Tommy, tad bendrojoje įskaitoje estas liko antroje vietoje. Po rimtos riešo traumos į trasą grįžęs Matiss Karro visus tris važiavimus finišą kirto trečias.

Sekantis etapas vyks “Milton MX Park” trasoje Northampton’e, gegužės 12 dieną.

Maxxis ACU British Championship 2013 etapo rezultatai

Kategorija : Krosiniai / Moto sportas / Renginiai / Skaitytojų / Užsienyje / Visos naujienos
Reitingas: 0.00 (Įvertino 0)