Liepa 2020
P A T K P Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

MOTOpress veidaknygėje


Reklama:2012 m. gegužės 12 d. išskirtinių motociklų cunamis Raseiniuose „RISING THUNDER 2012 – Custom bike show“

2012 05 4 | Autorius - Tomas

Neužmirštamas motociklų šou, įspūdinga šventė ir penki tūkstančiai litų nugalėtojui. Tokį pažadą duoda gegužės 12 dieną į ,,RISING THUNDER 2012 – Custom bike show“ kviečiantis baikerių klubas „Twins forever MC“.

Vienas didžiausių ir įdomiausių Lietuvos ir užsienio motociklininkus sutraukiančių renginių šalyje ,,RISING THUNDER 2012 – Custom bike show“ jau tampa tradicija. Pernai didelio motociklų perdarinėtojų ir restauratorių susidomėjimo sulaukusi šventė šiemet turėtų sutraukti dar daugiau ir įdomesnių mototechnikos eksponatų.

Raseiniuose vyksiantis renginys išskirtinis tuo, kad jame bus eksponuojama vienintelė tokio tipo motociklų paroda Lietuvoje. Susirinkusieji pamatys skirtingų ,,American“, ,,Oldtimer“, ,,Bobber“, ,,Trike“, ,,Freestyle“ klasių motociklus. Šie motociklai varžysis savo klasėje dėl geriausiojo vardo ir bendrose kategorijose – ,,Geriausia aerografija“, ,,Geriausias inžinerinis sprendimas“, ,,Crazy bike“ ir ,,Geriausias renginyje“.

Tapo tarptautiniu

Nors per savo gyvavimo metus ,,Twins forever MC”  klubas surengė gausybę įvairių renginių, vizitine kortele buvo tapusi jo rengiama kasmetinė šventė ,,Kylantis griausmas“. Pernai renginys įgavo naują veidą – tapo aukšto lygio unikaliu tarptautiniu motociklų konkursu – „RISING THUNDER 2011 – custom bike show”.

Pernai renginys pritraukė daugiau nei tris tūkstančius motociklininkų ir mototechnikos smalsuolių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių – Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Suomijos, Švedijos, Danijos. Šiemet tikimasi sulaukti dar daugiau publikos.

Rinks komisija ir žiūrovai

Nugalėtojus renginyje, kaip ir pernai, rinks kompetentinga komisija sudaryta iš gerai moto kuluaruose žinomų žmonių. Savo simpatijas galės pareikšti ir susirinkusieji, jie išrinks publikai patraukliausią motociklą „Publikos geriausias“.

Organizatoriai žada, kad šiais metais paroda bus dar didesnė, matysime daugiau įvairesnių motociklų – nuo senoviškų restauruotų iki šokiruojančių ir netipiškų ,,Custom“, kurie atskleis ir parodys baikerių išradingumą ir išskirtinumą.

Ruošiasi naujai kovai

„Renginys tikrai įspūdingas. Noriu visus, kas dirba su motociklais, juos tobulina, gražina ar perdaro, pakviesti sudalyvauti ir išbandyti savo jėgas. Pernai mes laimėjome geriausio „boberio“ ir geriausios aerografijos kategorijose. Šiemet vėl ruošiamės pristatyti du motociklus“, – sakė Klaipėdoje motociklų perdarymu užsiimančių „Los torpedos“ narys Briusas.

Tuo tarpu motociklų restauracija užsiimantis raseiniškis Arvidas Milius tikino šiemet vėl būtinai dalyvausiantis renginyje. Pernai vyro sutvarkytas motociklas „M-72“ nugalėjo konkurentus „Oldtimer“ klasėje. Restauruodamas šį modelį A. Milius motociklą perdarė tris kartus, kol karinis modelis įgijo savininką tenkinančią išvaizdą ir būklę.

„Vien kulkosvaidžio muliažui sugaišau tris mėnesius, dariau viską pagal senų tarybinių vadovėlių brėžinius ir su matmenimis nuklydau vos keturis milimetrus. Dabar turiu tokį ginklą, kurio nuo tikro net kai kurie ginklų ekspertai iškart neatskiria“, – juokėsi A. Milius.

Daugiau informacijos organizatorių tinklapyje – http://www.custombikeshow.lt/

Kelios dalyvių nuotraukos iš 2011 m. renginio

Kategorija : Anonsai / Lietuvoje / Renginiai
Reitingas: 5.00 (Įvertino 3)

Prisijungimas

  • Artimiausi moto renginiai:
    • Anonsuojamų renginių nėra
Mažiausia degalų kaina:

Projekto draugai: